TG-A6200-28-28-1.0
Part Number:
TG-A6200-28-28-1.0
Description:
THERM PAD 28MMX28MM BLUE
In Stock:
462
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
28.00mm x 28.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)