TG-A1660-150-150-1.5
Part Number:
TG-A1660-150-150-1.5
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
In Stock:
5
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)