TG-A1660-150-150-0.5
Part Number:
TG-A1660-150-150-0.5
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
In Stock:
4
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)