TG-A6200-150-150-5.0
Part Number:
TG-A6200-150-150-5.0
Description:
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
In Stock:
5
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)