T68-1B-120-90-0.03
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
T68-1B-120-90-0.03
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 120MMX90MM W/ADH GRAY
In Stock:
27
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Graphite
Outline :
120.00mm x 90.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0012" (0.030mm)