TG-A6200-40-40-0.5
Part Number:
TG-A6200-40-40-0.5
Description:
THERM PAD 40X40MM BLUE
In Stock:
180
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)