TG-A6200-15-15-2.0
Part Number:
TG-A6200-15-15-2.0
Description:
THERM PAD 15MMX15MM BLUE
In Stock:
289
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)