TG-A1780-150-150-0.8
Part Number:
TG-A1780-150-150-0.8
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
In Stock:
5
Color :
Gray
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
17.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0310" (0.787mm)