TG-A4500-25-25-5.0
Part Number:
TG-A4500-25-25-5.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM PURP
In Stock:
117
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)