TG-A1660-25-25-2.0
Part Number:
TG-A1660-25-25-2.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)