TG-A6200-16-16-1.0
Part Number:
TG-A6200-16-16-1.0
Description:
THERM PAD 16MMX16MM BLUE
Outline :
16.00mm x 16.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)