1217-25-S-1
Part Number:
1217-25-S-1
Description:
ROUND SPACERCADMIUM (COMMERCIAL)
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"