1254-38-AL-9
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1254-38-AL-9
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERALODINE 12005/8 RD X
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.625" (15.88mm)