3111T-D-1032-S
Part Number:
3111T-D-1032-S
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL3
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
0.571" (14.50mm)