M1451-4007-B
Part Number:
M1451-4007-B
Description:
METRIC HEX STANDOFFPLAIN BRASS13
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.512" (13.00mm) Hex
Length - Overall :
0.157" (4.00mm)