1264-38-S-12
Part Number:
1264-38-S-12
Description:
ROUND SPACERCLEAR ZINC5/8 RD X 1
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"