3125-A-832-B
Part Number:
3125-A-832-B
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.200" (5.08mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
1.325" (33.66mm)