3580T-D-1032-S
Part Number:
3580T-D-1032-S
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL5/1
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm) Hex
Length - Overall :
0.571" (14.50mm)