M0940-C-2-SS
Part Number:
M0940-C-2-SS
Description:
METRIC ROUND SWAGE SPACERPLAIN S
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.087" (2.20mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
0.370" (9.40mm)