1457T-38-SS
Part Number:
1457T-38-SS
Description:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Length - Overall :
0.344" (8.73mm)