M1267-2545-SS-20
Part Number:
M1267-2545-SS-20
Description:
METRIC HEX STANDOFFPASSIVATE4.5M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm) Hex
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)