M1017-3005-SS-20
Part Number:
M1017-3005-SS-20
Description:
METRIC ROUND STANDOFFPASSIVATE4.
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)