2236T-1032-S-1
Manufacturer:
RAF
Part Number:
2236T-1032-S-1
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
HEX STANDOFFCADMIUM (COMMERCIAL)
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.406" (10.32mm)