3611T-D-1032-AL
Part Number:
3611T-D-1032-AL
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN ALUMINUM
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) Hex
Length - Overall :
0.571" (14.50mm)