3111T-F-1032-AL
Part Number:
3111T-F-1032-AL
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN ALUMIN
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
0.696" (17.69mm)