44A0114-26-5-US
Part Number:
44A0114-26-5-US
Description:
HOOK-UP DL WALL STRND 26AWG GRN
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Jacket (Insulation) Diameter :
0.034" (0.86mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0030" (0.076mm)
Jacket Color :
Green
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
26 AWG