1561T-F-6-S
Part Number:
1561T-F-6-S
Description:
HEX SWAGE SPACERPLAIN STEEL1/4 H
Between Board Height :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Length - Overall :
0.446" (11.34mm)