1880-1224-AL
Part Number:
1880-1224-AL
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN ALUMINUM1/2
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)