M1313-3506-S-16
Part Number:
M1313-3506-S-16
Description:
METRIC HEX STANDOFFELECTRO TIN6M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
0.630" (16.00mm)