3611T-D-1032-SS
Part Number:
3611T-D-1032-SS
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STAINLES
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) Hex
Length - Overall :
0.571" (14.50mm)