M0519-3-SS-20
Part Number:
M0519-3-SS-20
Description:
METRIC ROUND SPACERPASSIVATE4.5M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.126" (3.20mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)