3611T-F-1032-B
Part Number:
3611T-F-1032-B
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3/8
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm) Hex
Length - Overall :
0.696" (17.69mm)