1794-832-S
Part Number:
1794-832-S
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN STEEL5/16 RD
Between Board Height :
5.750" (146.05mm) 5 3/4"
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm) 5 3/4"