M1373-5008-S-28
Part Number:
M1373-5008-S-28
Description:
METRIC HEX STANDOFFZINC YELLOW8M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Length - Overall :
1.102" (28.00mm)