M0594-3-AL-9
Manufacturer:
RAF
Part Number:
M0594-3-AL-9
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
METRIC ROUND SPACERALODINE 12008
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.126" (3.20mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)