M0594-4-SS-20
Part Number:
M0594-4-SS-20
Description:
METRIC ROUND SPACERPASSIVATE8MM
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)