M2011-C-4007-AL
Part Number:
M2011-C-4007-AL
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.201" (5.10mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.291" (7.40mm)