M1762-B-5008-S
Part Number:
M1762-B-5008-S
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.201" (5.10mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"