M0554-4-S-43
Part Number:
M0554-4-S-43
Description:
METRIC ROUND SPACERBLUE ZINC6MM
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Blue
Diameter - Inside :
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
0.984" (25.00mm)