CRT26-8WH-100
Part Number:
CRT26-8WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.191" (4.85mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
40kV
Wire Gauge :
26 AWG