CRT22-3WH-100
Part Number:
CRT22-3WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.107" (2.72mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Voltage :
15kV
Wire Gauge :
22 AWG