M1815-B-3005-AL
Part Number:
M1815-B-3005-AL
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.815" (20.70mm)