M1367-4007-SS-20
Part Number:
M1367-4007-SS-20
Description:
METRIC HEX STANDOFFPASSIVATEHEX
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)