M1508-D-2545-B-13
Part Number:
M1508-D-2545-B-13
Description:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFBRIGH
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.598" (15.20mm)