M1612-B-5008-B-16
Part Number:
M1612-B-5008-B-16
Description:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFELECT
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"