12STRWHISXL1000
Part Number:
12STRWHISXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 1000'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.161" (4.09mm)
Jacket Color :
White
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
12 AWG