12STRGRATXL1000
Part Number:
12STRGRATXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 12AWG GRAY 1000'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
12 AWG