12STRGRESXL500
Part Number:
12STRGRESXL500
Description:
HOOK-UP STRND 12AWG GREEN 500'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.161" (4.09mm)
Jacket Color :
Green
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
12 AWG