16STRGRASXL1000
Part Number:
16STRGRASXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 1000'
In Stock:
41
Jacket (Insulation) Diameter :
0.118" (3.00mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
16 AWG