12STRYELSXL250
Part Number:
12STRYELSXL250
Description:
HOOK-UP STRND 12AWG YELLOW 250'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.161" (4.09mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
12 AWG